Zuid

Verschansingstraat 61 bus 201 | 2000 Antwerpen

gemeubeld 2-slpk-app. op het hippe Zuid nabij Zuidpark

  • Oppervlakte
    105 m2
  • Slaapkamers
    2
  • Prijs
    € 1.420

Dit gemeubelde appartement van ca. 105 m² bevindt zich op de tweede verdieping van een kleinschalige residentie in de Verschansingstraat. De ligging is uitstekend: tussen de Leopold de Waelplaats met het KMSKA en de Vlaamsekaai met het vernieuwde Zuidpark, midden in het bruisende Zuid van Antwerpen. Tal van gezellige restaurants, cafés en winkels bevinden zich op wandelafstand. Ook de bereikbaarheid is uitstekend dankzij de nabijheid van verschillende invalswegen en het openbaar vervoer. Parkeren kan bovendien eenvoudig in de nabijgelegen ondergrondse parking Steendok.

De aangenaam ruime leefruimte geniet dankzij de hoge plafonds en grote raampartijen van veel natuurlijk licht. Aan de voorzijde bevindt zich een Frans balkon, waar u heerlijk van de avondzon kunt genieten. De leefruimte sluit naadloos aan op de eetkamer, die voorzien is van een ingemaakte kastenwand met bijzonder veel opbergruimte.

Aansluitend bevindt zich de volledig uitgeruste keuken, voorzien van alle nodige toestellen: gasfornuis, microgolfoven, koelkast met apart vriesvak en vaatwasser.

De master bedroom bevindt zich aan de rustige achterzijde van het gebouw. De naastgelegen badkamer is uitgerust met een lavabo, ligbad met douchefunctie, wasmachine en droogkast.

De tweede slaapkamer is multifunctioneel en leent zich perfect als logeerkamer, dressing en/of bureauruimte.

Gemeenschappelijke lasten: 25 Euro per maand.

Forfait voor het verbruik van water: 45 Euro per maand.
De nutsvoorzieningen gas en elektriciteit zijn privé op te nemen door de huurder.

Onmiddellijk beschikbaar.

Fotogalerij

Belangrijkste kenmerken Gebouw en energie
Belangrijkste kenmerken
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Bewoonbare oppervlakte
105 m2
Gemeubeld
Ja
Verdieping
2
Lift
-
Gebouw en energie
Type verwarming
individueel - gas
EPC-score
333 kWh/m2/jaar

gelijkaardige panden

Op zoek naar een karaktervol appartement of een moderne nieuwbouw, een commercieel pand of een investering, te koop of te huur? Wij luisteren naar uw wensen, voelen de subtiele nuances en gidsen u naar uw happy place.
53ae1f5afa674375bef53794d18b2cf5

Zuid

Amerikalei 108 bus C7 | 2000 Antwerpen
2-slpk app met houthaard en panoramisch zicht op het Zuid
  • Oppervlakte
    : 116 m2
  • Slaapkamers
    : 2
 
C1566c78e99d47f3a7ba2e22c387e9a2

Eilandje

Londenstraat 60 bus 107 | 2000 Antwerpen
appartement met uniek zicht op Het Eilandje
  • Oppervlakte
    : 88 m2
  • Slaapkamers
    : 2
 

Maak een afspraak om dit pand te bezichtigen.

Laat uw contactgegevens na en we nemen snel contact op om een afspraak in te plannen.

Terms & condition