Nieuw Zuid

Edith Kielpad 26 bus 302 | 2000 Antwerpen

gemeubeld luxeapp. met ruim terras op "Nieuw Zuid"

  • Oppervlakte
    80 m2
  • Slaapkamers
    2
  • Prijs
    € 1.850
Dit stijlvol en gemeubeld luxeappartement op de 3de verdieping van het recent gerealiseerde gebouw “Kempe Thill”, gelegen op het Nieuwe Zuid in Antwerpen. Het gebouw werd ontworpen door het gelijknamige gerenommeerde Nederlandse architectenbureau.

Het appartement heeft een oppervlakte van circa 80 m² en beschikt over een uitzonderlijk inpandig terras van maar liefst 30 m². Dankzij de grote cascade-schuiframen kan het terras volledig worden geopend en gebruikt worden als zonnig buitenterras, of afgesloten worden zodat een aangename wintertuin ontstaat.

Het zuidgerichte terras is bovendien uitgerust met infraroodstralers, waardoor u hier het hele jaar door comfortabel van het buitenleven kunt genieten.

Het appartement wordt gemeubeld verhuurd en is instapklaar. De inrichting is stijlvol en kwalitatief afgewerkt, met veel aandacht voor comfort en functionaliteit.

Bij binnenkomst komt u in de inkomhal met vestiairekast, die toegang geeft tot de ruime en lichtrijke leefruimte met eiken parketvloer.

De luxueuze keuken vormt een echte eyecatcher en beschikt over een groot eiland in Carrara-marmer en hoogwaardige inbouwtoestellen van onder meer Miele en Novy. De keuken is uitgerust met een vaatwasser, oven, hogedrukstoomoven, koelkast met diepvrieslades, inductiekookplaat en dampkap.

In de leefruimte bevindt zich een maatwerk tv-meubel met ruime opbergmogelijkheden, waardoor de ruimte een rustige en opgeruimde uitstraling behoudt.

Het appartement beschikt over twee slaapkamers. De masterbedroom is voorzien van een ingebouwde dressing en een discreet weggewerkte ruimte met wasmachine, droogkast en poetsgerief. De tweede slaapkamer beschikt eveneens over een praktische maatkast en enkel bed.

Beide slaapkamers geven rechtstreeks uit op het ruime terras.

De stijlvolle badkamer is afgewerkt met een luxe inloopdouche in terrazzo en een maatwerk lavabomeubel met veel opbergruimte. Het afzonderlijke toilet beschikt over een handenwasser.

In het gebouw is een gemeenschappelijke fietsenstalling aanwezig.
Een garagebox op -2 is verplicht bij te huren aan 190 Euro per maand.

Maandelijkse kosten: 140 Euro
Nutsvoorzieningen: elektriciteit, water en warmtenet zijn individueel ten laste van de huurder.

Beschikbaar vanaf 1 december 2026.

Fotogalerij

Belangrijkste kenmerken Gebouw en energie Documenten
Belangrijkste kenmerken
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Bewoonbare oppervlakte
80 m2
Gemeubeld
Ja
Terras
30 m2
Parking binnen
Optioneel: € 190
Verdieping
3
Lift
Ja
Gebouw en energie
Type verwarming
collectief - vloerverwarming
EPC-score
57 kWh/m2/jaar
EPC-label
A
Bouwjaar
2015
Documenten
EPC
Grondplan

gelijkaardige panden

Op zoek naar een karaktervol appartement of een moderne nieuwbouw, een commercieel pand of een investering, te koop of te huur? Wij luisteren naar uw wensen, voelen de subtiele nuances en gidsen u naar uw happy place.
C4ccd36caf9843b49f6a9d75cb16aed2

Eilandje

Londenstraat 60 bus 107 | 2000 Antwerpen
gemeubeld appartement met uniek zicht op Het Eilandje
  • Oppervlakte
    : 88 m2
  • Slaapkamers
    : 2
 
B8b4eaf241e148b7af89aeccefc171d2

Eilandje

Rijnkaai 36 bus 303 | 2000 Antwerpen
gemeubeld 2-slpk-app. met adembenemend uitzicht
  • Oppervlakte
    : 94 m2
  • Slaapkamers
    : 2
 

Maak een afspraak om dit pand te bezichtigen.

Laat uw contactgegevens na en we nemen snel contact op om een afspraak in te plannen.

Terms & condition