Zuid

Pourbusstraat 13 bus 302 | 2000 Antwerpen

stijlvol gemeubeld 2-slpk-app op het bruisende Zuid

  • Oppervlakte
    112 m2
  • Slaapkamers
    2
  • Prijs
    € 1.900

Hedendaags en uiterst smaakvol gemeubeld appartement van ca 112 m² op de derde verdieping in een hoogstaande realisatie op het Zuid. Het appartement is gelegen in de Pourbusstraat, een zijstraat van de Vlaamsekaai met de Leopold de Waelplaats, Kloosterstraat en Marnixplein op wandelafstand. Ook qua bereikbaarheid is dit een zeer gunstige ligging met de Ring, Singel en Leien als belangrijkste invalswegen nabij.

De grote leefruimte op parket is aangenaam licht en zonnig dankzij de grote raampartijen en zuidelijke oriëntatie. De open keuken met kookeiland is volledig ingericht en voorzien van kookvuur, oven, Amerikaanse koelkast met diepvriezer en vaatwasser.

Via de nachthal bereikt u de slaapkamers aan de rustige achterzijde van het appartement. De masterbedroom beschikt over een walk-in dressing en luxueuze en-suite badkamer met jacuzzi bad, inloopdouche, dubbele lavabo en toilet. De tweede slaapkamer is eveneens voorzien van meer dan voldoende kastruimte, zetelbed en bureau. Deze kamer kan gebruikmaken van de tweede badkamer met douche, lavabo en toilet.

Een aparte bergruimte voorziet in aansluitingen voor in wasmachine en droogkast.
Het appartement is zeer hoogwaardig gemeubeld en voorzien van alle huisraad: keukentoebehoren, serviesgoed, linnen, etc. zijn allemaal van een zeer goede kwaliteit.

Extra troef: airconditioning.

Een ondergrondse autostaanplaats is bij te huren aan 130 Euro per maand.

Gemeenschappelijke lasten: 135 Euro per maand.
Proivisie op het verbruik van water: 60 Euro per maand.
De nutsvoorzieningen gas en elektriciteit zijn privé op te nemen door de huurder.

Beschikbaar vanaf 1 augustus 2026

Fotogalerij

Belangrijkste kenmerken Gebouw en energie Documenten
Belangrijkste kenmerken
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Bewoonbare oppervlakte
112 m2
Gemeubeld
Ja
Terras
6 m2
Verdieping
3
Lift
Ja
Gebouw en energie
Type verwarming
individueel - gas
Airco
Ja
EPC-score
119 kWh/m2/jaar
EPC-label
B
Bouwjaar
2003
Documenten

gelijkaardige panden

Op zoek naar een karaktervol appartement of een moderne nieuwbouw, een commercieel pand of een investering, te koop of te huur? Wij luisteren naar uw wensen, voelen de subtiele nuances en gidsen u naar uw happy place.
B2f16da44b994d5ea346a6cc4f6da71d

Scheldekaaien

Rijnkaai 18 bus 201 | 2000 Antwerpen
prachtig appartement met 2 slaapkamers en scheldezicht
  • Oppervlakte
    : 100 m2
  • Slaapkamers
    : 2
 
826c0dd6ad81400fbf201c9299cb39e2

Eilandje

Sint-Aldegondiskaai 38 bus 102 | 2000 Antwerpen
luxueus duplexappartement met adembenemend uitzicht
  • Oppervlakte
    : 106 m2
  • Slaapkamers
    : 2
 

Maak een afspraak om dit pand te bezichtigen.

Laat uw contactgegevens na en we nemen snel contact op om een afspraak in te plannen.

Terms & condition