Stadscentrum
Keizerstraat 80 bus 001 | 2000 Antwerpen
gezellig 1-slpk-app. in de Keizerstraat
-
Oppervlakte61 m2
-
Slaapkamers1
-
Prijs€ 820
Dit charmante appartement van ca 61 m² (cfr. EPC) bevindt zich in de Keizerstraat, een brede straat die zich kenmerkt door de statige heren- en meesterwoningen. Ideaal gelegen, in één van de oudste buurten van de stad en om de hoek van de historische campus van de Universiteit Antwerpen. Een goede bereikbaarheid is gegarandeerd dankzij de nabijheid van de Leien en de verschillende tram- en bushaltes die zich op wandelafstand bevinden.
U komt binnen in de leefruimte met open keuken. De grote raampartijen in combinatie met de hoge plafonds zorgen voor een aangename lichtinval. De originele parketvloer zorgt bovendien voor een warm en knus gevoel in het appartement. De open keuken is uitgerust met kookvuur op gas, oven, koelkast met vriesvak en vaatwasser. Een aangenaam terras vervolledigt het plaatje.
De slaapkamer bevindt zich aan de rustige achterzijde van het gebouw. Deze kan gebruikmaken van een badkamer met douche en lavabo.
Apart gastentoilet.
Gemeenschappelijke lasten, incl. provisie op het verbruik van gas, water en elektriciteit: 160 Euro per maand.
Beschikbaar vanaf 1 september 2026.
Maak een afspraak om dit pand te bezichtigen.
Laat uw contactgegevens na en we nemen snel contact op om een afspraak in te plannen.