Zuid

Museumstraat 2 bus 3 | 2000 Antwerpen

gezellig dakappartement op het Zuid

  • Oppervlakte
    45 m2
  • Slaapkamers
    1
  • Prijs
    € 900

Trendy dakappartement van ca 45 m² in een kleinschalig gebouw boven de bekende bakker Dellafaille. De authentieke gevel trekt meteen de aandacht in het straatbeeld. Het appartement is gelegen in de gezellige Museumstraat, een verbindingsstraat tussen de Vlaamsekaai en de Leopold de Waelplaats. Met in de directe nabijheid het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, de Delhaize supermarkt, een topbakker en tal van leuke restaurantjes en cafeetjes, is de ligging van dit appartement zonder twijfel één van de grootste troeven.
In het Zuidpark kan u bovendien helemaal tot rust komen in het groen.

In dit appartement is gewerkt met veel houten materialen en zwarte accenten wat zorgt voor een gezellige sfeer. De leefruimte is aangenaam met veel lichtinval en beschikt aansluitend over een open keuken uitgerust met alle nodige toestellen.

Achteraan bevindt zich de slaapkamer met mezzanine. De badkamer is uitgerust met ligbad/douche en lavabomeubel. Aansluitingen voor wasmachine en droogkast zijn hier eveneens voorzien. Apart toilet.

Door het gebruik van de mezzanine is er eveneens een ruimte die perfect kan dienen als dressing of bureau.

Gemeenschappelijke lasten: 15 Euro per maand.
Provisie op het verbruik van water: 35 Euro per maand.
De nutsvoorzieningen gas en elektriciteit zijn privé op te nemen door de huurder.

Beschikbaar vanaf 1 mei 2026.

Fotogalerij

Belangrijkste kenmerken Gebouw en energie
Belangrijkste kenmerken
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Bewoonbare oppervlakte
45 m2
Verdieping
3
Lift
-
Gebouw en energie
Type verwarming
individueel - gas cv
EPC-score
325 kWh/m2/jaar
EPC-label
D
Bouwjaar
1879

gelijkaardige panden

Op zoek naar een karaktervol appartement of een moderne nieuwbouw, een commercieel pand of een investering, te koop of te huur? Wij luisteren naar uw wensen, voelen de subtiele nuances en gidsen u naar uw happy place.
4e734733a0824efcaabe56a35eea021f

Zuid

Lambermontplaats 24 bus 3V | 2000 Antwerpen
studio aan hippe Lambermontplaats nabij Zuidpark
  • Oppervlakte
    : 33 m2
  • Slaapkamers
    : 1
 

Maak een afspraak om dit pand te bezichtigen.

Laat uw contactgegevens na en we nemen snel contact op om een afspraak in te plannen.

Terms & condition